Yazi


2020-08-12 13:33:26

Psikolog/Aile Danışmanı Uzmanı Gamze ÜNGÖRMÜŞ Kimdir? 

 

Merhaba, bu yazıyı tanışmaya ayırmak istedim. Ben Psikolog/Aile Danışmanı Uzmanı Gamze ÜNGÖRMÜŞ. Mersin Çağ Üniversitesi, Psikoloji Lisansı, Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı YL mezunuyum. 2017 yılından beri Ankara’da yaşamaktayım. Evliyim. Kitap okumak, yazmak, resim yapmak ve bisiklete binmek, en büyük hobilerim arasında; ayrınca aktif olarak web sitem, instagram sayfam ve YouTube kanalıma içerikler üretip, yazılarımı paylaşarak ve videolar yayınlayarak psikoloji meraklılarıyla buluşmayı çok seviyorum. Halen psikoloji/ruh sağlığı üzerine birçok eğitime, sertifika programı ve seminere katılarak hayat boyu eğitim/öğrenme hedefim doğrultusunda yol almaya çalışıyorum. Fırsat buldukça yeni yerler görmeye, öğrenmeye, düşünmeye ve keşfetmeye gayret ediyorum…   

Online terapi, bireysel ve aile danışmanlığı, ilişki terapistliği, çocuk ve ergen terapisi gibi birçok alanda 2016 yılından beri aktif olarak çalışmaktayım. Online olarak tüm Türkiye’ye hizmet verirken, Ankara/ÇankayaYenimahalle ve Pursaklar ilçelerinde yüz yüze danışmanlık hizmeti vermekteyim. Ayrıca Pursaklar Çözüm Akademi Okulları, Kurum Psikoloğu olarak çalışmaktayım.

    

Yüz yüze terapileri, danışan ulaşımı kolaylığı sebebiyle en çok Ankara’nın Kızılay, Bakanlıklar, Çukurambar, Söğütözü, Balgat, Batıkent, Çayyolu, Yaşamkent, Dikimevi, Kolej, Beşevler, Bahçeli; Altındağ, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve Pursaklar gibi ilçe ve semtlerinde ikamet eden danışanlarla yaparken; online terapi ve danışmanlık hizmetini son yıllarda teknolojiyle iç içeliğin de artmasıyla birlikte; başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere tüm Türkiye’de ikamet eden danışanlarla yapmaktayım. Danışmanlık hizmetlerimin tamamını; uluslararası etik kurallarına uygun, danışan mahremiyeti ve bilimsellikten ödün vermeden gerçekleştirmekteyim.

Uyguladığım bazı test ve programlar;

Wisc-4 Zeka Testi

•Denver II Gelişimsel Tarama Testi

•Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası

•Çocuk Ve Ergenler İçin Psikolojik Sağlamlık Geliştirme Programı

•AD-IP Programı (DEHB Ve Öğrenme Bozukluklarının Psikoloji Tabanlı Kesitsel İncelemeleri)

•Resmin Psiko Pedagojik Anlamı

 

Psikolog / Aile Danışmanı

Gamze ÜNGÖRMÜŞ   

Tags:ankara psikolog, çankaya psikolog, yenimahalle psikolog, online psikolog, online terapi, psikologgamze,


Merve T...

Resimlerinizi görmüştüm, ne güzel bir uğraş...

Semiha F...

Yenimahalleden yol tarifi alabilir miyiz

Semiha F...

Bilgi için teşekkür ederiz